pühapäev, märts 11, 2012

Palume siia aadressita reklaami mitte panna

Eesti Posti lehelt on raske leida kohta, kus saaks loobuda postkaste ummistavast reklaamist. Lingi leiab, kui internetis ringi käia. Siin see on.
Kirjutad neile avalduse ja nad saadavad kleepsu või lähed ise postkontorisse ja küsid kleepsu.
Aga nad pole jätnud võimalust, et ma võiks selle kleepsu ise välja trükkida.

Miks on see info nii raskesti leitav? Vastus: kuna Eesti Post ise teenib ka erineva paberreklaami postitamisega.
Kuna ma ei viitsinud avaldust teha, siis tegin ise kleepsu. Olge lahked kasutama!Tekst on sama, mis Eesti Posti kleepsul. Pasun on peaaegu sama: puudub firma nimi ja pasun on pisut keeratud. Kleepisin selle oma postkastile, saab näha, kas mõjub. Igatahes ma tean, et postiljonil on hea meel, kui ta ei pea eraldi kõikidesse postkastidesse reklaami toppima, sest nii võivad päriskirjad jms muu pahna vahel kaotsi minna.

5 kommentaari:

kiilike ütles ...

Meil juhtus see-eest nõnda, et kleepisime ise ja mingi ajapärast ilmus veel üks,ilmselt Eesti Posti poolt pandud. Me pole tellinud, aga olgu pealegi kaks, igatahes mõjub hästi, sest postkast on prügist tühi.

Anonüümne ütles ...

Silt täna mõjus, uut pole kõrvale ilmunud :)

kodulehe tegemine ütles ...

Väga huvitav blogi!

Eliška Alžbětka ütles ...

Ma pole kunagi näinud ega kuulnud sellistest inimestest nagu dr Idialu. Dr Idialu on inimkujul jumal, inimesed nimetavad teda maapealseks jumalaks. Mu abikaasa petab mind alati ja iga kord, kui ma ütlen talle, et lõpeta petmine, ärritub ta ja ähvardab majast lahkuda, jätkab ta mitu kuud petmist, sest toob teise naise koju, kui mind seal pole. Armastasin teda nii väga ega tahtnud teda kaotada, kuid oma suureks üllatuseks tulin ühel päeval tema töölt tagasi ja avastasin, et ta võttis oma asjad ja läks teise naise juurde elama. Ma nutsin ja jäin pikka aega üksi, kuni mu sõber kontoris rääkis mulle, kuidas dr Idialu aitas tal pärast 6-aastast lahutust oma abikaasa tagasi tuua, nii et võtsin WhatsAppi kaudu kohe ühendust doktor Idialuga ja rääkisin talle oma olukorrast ning ta ütles mulle : ta aitab mind ja mu abikaasa tuleb tagasi ja palub mind põlvili 12-16 tunni jooksul. Tegin kõik, mida doktor Idialu mulle ütles, ja minu suureks rõõmuks juhtus kõik 13 tunni jooksul täpselt nii, nagu doktor Idialu enne ütles. Mu abikaasa tuli minu juurde tagasi ja kukkus põlvili, nuttes ja andestades talle andeks. Kas vajad abi? Võtke arsti Idialuga kohe ühendust e-posti teel: doctoridialuspellcaster@gmail.com või WhatsApp: 2348118448718

ffredrick peterson ütles ...

Bir işletme kredisi mi arıyorsunuz? kişisel kredi, konut kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, risk sermayesi vb. Veya herhangi bir nedenden dolayı bir banka veya finans kurumu tarafından bir krediniz reddedildi mi? Özel borç vermekteyiz, işletmelere ve kişilere% 2 faiz oranının düşük ve hesaplı faiz oranlarında borç vermekteyiz. İlgileniyorsanız Bizimle bugün (fredrickpetersonloan@gmail.com) bize ulaşın ve bugün kredinizi alın
Saygılarımızla,
Fredrick Peterson yatırım ekibi